Átigazolási hírek

Thiago egyre közelebb a távozáshoz; Havertz a kupadöntő után dönthet a jövőjéről



A BILD információi szerint Havertz a július 4-ei kupadöntő után leül a Leverkusen vezetőségével, hogy tárgyaljon a jövőjéről. Kai az elmúlt tíz évben a Bayer mezét viselte és 21 éves kora ellenére szombaton a 118. Bundesliga-meccsét abszolválhatja.

A német sztár legutóbb elmondta, hogy a szezon végén „megtalálják majd a megoldást”. A lap érdeklődőként a Real Madridot, a Chelseat és a Manchester Unitedet is megjelölte, de valószínűleg a Bayern is szorosan fogja figyelni a játékos helyzetét. A Leverkusen esetleges EL indulása erősítheti a játékos távozását, de nem zárja ki azt. A legnagyobb kérdés továbbra is az, hogy melyik csapat lenne hajlandó kifizetni a 100 milliót érte és el tudná-e ott képzelni a folytatást a játékos.

Kai Havertz: Frank Lampard says Chelsea have not made transfer bid ...



Mindeközben Thiago távozása egyre valószínűbbnek tűnik. A BILD szerint pár játékostársával már közölte távozási szándékát, a Sport1 szerint pedig a vezetőséggel és Hansi Flickkel is beszélt ezügyben  a 29 éves játékos, aki hét éve erősíti a bajorokat.

Hansi Flick egyelőre még nem adta fel a reményét annak, hogy Thiago új szerződést ír alá, írja a Sport1. Szerintük Kimmich és Goretzka jó teljesítményének ellenére Thiago nem pótolható a Bayern középpályájáról. Viszont a Bayern mestere állítólag mindenképp megerősítené a csapat közepét is, és Kai Havertz magasan áll a kívánságlistáján.

Thiago egyébként visszatért a pályára és a keményen dolgozik azon, hogy a Leverkusen elleni kupadöntőn pályára léphessen.

Thiago soll Abschied vom FC Bayern München verkündet haben

Thiago egyre közelebb a távozáshoz; Havertz a kupadöntő után dönthet a jövőjéről
Hozzászólnék

Szólj hozzá!

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

To Top