Transzferpletykák

Sky: Odoi még közelebb a Bayernhez

Két klubunkkal szóba hozott futballistával kapcsolatban is új fejlemények láttak napvilágot.


Német források szerint a Bayern a harmadik ajánlatát is megtette Callum Hudson-Odoiért, 30 millió font körül mozoghat a summa. Ezzel egy időben a fiatal játékos elutasította a Chelsea szerződéshosszabbítási ajánlatát is. Az angol csapat vezetői most (ha a két együttes megegyezne) visszavásárlási jogot és részesedést szeretnének egy jövőbeli átigazolásból, ha a 18 éves támadó esetleg elhagyná a bajor gárdát. Még nincs hivatalos hír egyik fél oldaláról sem, de több forrás szerint is Hudson-Odoi kérte, hogy a Kékek engedjék el.

Közben az általában jól informált olasz szakember, Gianluca Di Marzio szerint a világbajnok Benjamin Pavard leszerződtetését a Barcelona szaporázza, miután a 22 éves védő ügynökével és ügyvédeivel is tárgyaltak a klub illetékesei. Emellett klubunk és az olasz Napoli is élénken érdeklődik a Stuttgart játékosa iránt. A katalánok nyáron ütnék nyélbe a transzfert, a Sky riportere szerint már a Barca a favorit a focista lehetséges célállomásai közül.

via Sky, GDM

Hozzászólnék

Szólj hozzá!

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

To Top